Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. ročník Tipovačky ELH máme za sebou a před námi je 2. ročník. Pravidla zůstávají stejná. Tak kdo tenhle rok překoná vítěze (Péťa - 205 bodů, ZČ: 48,08%, PO: 37,97%)?

Za každý správný tip je 1 bod. Když někdo vynechá kolo, je to jeho problém. Tipovat se může nejdýl do začátku zápasu. Tipovat se bude klasicky 1-0-2. Svoje tipy posílejte do komentářů (např. nadpis 1. kolo, jméno svojí přezdívku v tabulce). Tipy posílejte v jednom příspěvku nebo začnu vymejšlet tresty! Když pošlete jednou svoje tipy, tak už nelze je přepsat na něco jinýho. Každý kdo tady bude dělat bordel (někdo cizí), tak mu bloknu IP adresu. Další lidi už NEBEREME! A co dostane vítěz? To je zatim ve hvězdách. :D

 

Aktuálně:  

Jasným vítězem letošního ročníku Tipovačky ELH je Péťa s 186 body z možných 364 bodů, to je 51,1 %.

Gratulujeme! 

Ostatní se umístili takto: 

2. Chosse - 71 bodů (19,5 %)

3. Mamrd - 70 bodů (19,2 %)

4. Blond - 35 bodů (9,6 %)

5. Bulva - 14 bodů (3,9 %)

Kvůli nezájmu nepokračujeme v play off a ani nevyhlašujeme 3. ročník.

Děkujeme za pochopení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

51. kolo

(Péťa, 18. 2. 2011 11:16)

HC BENZINA Litvínov - Bílí Tygři Liberec 1
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 2
HC Oceláři Třinec - HC Plzeň 1929 2
PSG Zlín - HC Eaton Pardubice 1
BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha 2
HC Vagnerplast Kladno - HC Kometa Brno 1
HC MOUNTFIELD České Budějovice - HC Energie Karlovy Vary 1

50. kolo

(Péťa, 15. 2. 2011 16:15)

17:45 Slavia - Třinec 1
17:30 Vítkovice - Ml. Boleslav 1
17:30 Č. Budějovice - Litvínov 1
17:40 Plzeň - Brno 1
18:00 Pardubice - Kladno 1
18:00 K. Vary - Zlín 1
18:00 Sparta - Liberec 2

49. kolo

(Péťa, 6. 2. 2011 11:40)

17:00 Třinec - Liberec 1
17:00 PSG Zlín - Vítkovice Steel 1
17:00 Kometa Brno - Eaton Pardubice 2
17:00 Sparta - Mountfield 2
17:30 Mladá Boleslav - Plzeň 2
17:30 Vagnerplast Kladno - Slavia 2
18:10 BENZINA Litvínov - Karlovy Vary 1

48. kolo

(Péťa, 4. 2. 2011 16:45)

Pátek 4. února - 48. kolo:
17:30 HC Plzeň 1929 - HC Vagnerplast Kladno 1
17:30 HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 1
18:00 HC Eaton Pardubice - HC Slavia Praha 1
18:00 HC Sparta Praha - HC BENZINA Litvínov 2
18:10 HC MOUNTFIELD - PSG Zlín 1
18:30 Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 1

47. kolo

(Péťa, 1. 2. 2011 9:07)

17:00 HC Oceláři Třinec - HC BENZINA Litvínov 1
17:30 HC Vagnerplast Kladno - Bílí Tygři Liberec 2
17:30 PSG Zlín - HC Sparta Praha 1
17:30 BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary 1
18:00 HC Kometa Brno - HC MOUNTFIELD 1
18:10 HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel 1
18:15 HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 2

46. kolo

(Péťa, 30. 1. 2011 14:56)

16:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 1
17:00 HC Vítkovice Steel - HC Vagnerplast Kladno 1
17:00 Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 1
17:00 HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 1
17:00 HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 1
17:30 HC Plzeň 1929 - HC Eaton Pardubice 1
18:10 HC BENZINA Litvínov - PSG Zlín 1

45. kolo

(Péťa, 28. 1. 2011 14:30)

18:10 Plzeň 1929 - Vítkovice Steel 1
17:00 Oceláři Třinec - PSG Zlín 1
17:30 Vagnerplast Kladno - Energie Karlovy Vary 2
17:30 BK Mladá Boleslav - BENZINA Litvínov 2
18:00 Eaton Pardubice - MOUNTFIELD Č.Budějovice 1
18:15 Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec 1
18:40 HC Kometa Brno - Sparta Praha 1

Dohrávka

(Péťa, 25. 1. 2011 17:28)

25.1. 18:00 HC Sparta Praha - HC BENZINA Litvínov 1

44. kolo

(Péťa, 23. 1. 2011 11:57)

15:00 HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 0
16:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno 1
17:00 HC Eaton Pardubice - Bílí Tygři Liberec 1
17:00 HC MOUNTFIELD - HC Vagnerplast Kladno 1
17:00 PSG Zlín - BK Mladá Boleslav 1
17:00 HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 1
18:10 HC BENZINA Litvínov - HC Plzeň 1929 2


43. kolo

(Péťa, 21. 1. 2011 15:58)

17:30 HC Vagnerplast Kladno - HC Oceláři Třinec 2
17:30 BK Mladá Boleslav - HC MOUNTFIELD 2
17:30 HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 1
18:00 HC Kometa Brno - PSG Zlín 1
18:00 HC Eaton Pardubice - HC BENZINA Litvínov 1
18:10 HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 1

42. kolo

(Péťa, 18. 1. 2011 16:37)

HC Oceláři Třinec-BK Mladá Boleslav 1
HC Plzeň 1929-HC Sparta Praha 1
HC MOUNTFIELD-HC Slavia Praha 1
PSG Zlín-HC Vagnerplast Kladno 1
HC BENZINA Litvínov-HC Kometa Brno 1
HC Energie Karlovy Vary-HC Eaton Pardubice 0
Bílí Tygři Liberec-HC Vítkovice Steel 1

40. kolo

(Péťa, 13. 1. 2011 17:25)

40. 13.1.2011 18:10 HC Sparta Praha - HC Eaton Pardubice 2
40. 14.1.2010 17:00 HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno 1
40. 14.1.2010 17:30 HC MOUNTFIELD České Budějovice - HC Vítkovice Steel 1
40. 14.1.2010 17:30 HC BENZINA Litvínov - HC Slavia Praha 1
40. 14.1.2010 17:30 BK Mladá Boleslav - HC Vagnerplast Kladno 1
40. 14.1.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary - HC Plzeň 1929 2
40. 14.1.2010 18:10 Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín 1

39. kolo

(Péťa, 8. 1. 2011 9:56)

39. 9.1.2011 17:00 HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 1
39. 9.1.2011 17:00 PSG Zlín - HC Plzeň 1929 2
39. 9.1.2011 17:00 HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 1
39. 9.1.2011 17:00 HC MOUNTFIELD České Budějovice - Bílí Tygři Liberec 1
39. 9.1.2011 17:30 BK Mladá Boleslav - HC Eaton Pardubice 2
39. 9.1.2011 17:30 HC BENZINA Litvínov - HC Vagnerplast 1
39. 9.1.2011 18:10 HC Slavia Praha - HC Kometa Brno 1

38. kolo

(Péťa, 6. 1. 2011 17:50)

38. 6.1.2011 18:10 HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD České Budějovice 1
38. 6.1.2011 18:15 HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav 1
38. 7.1.2011 17:30 HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 1
38. 7.1.2011 18:00 HC Eaton Pardubice - PSG Zlín 1
38. 7.1.2011 18:00 HC Kometa Brno - HC Vagnerplast Kladno 1
38. 7.1.2011 18:10 HC Plzeň 1929 - HC Oceláři Třinec 1
38. 7.1.2011 18:30 Bílí Tygři Liberec - HC BENZINA Litvínov 1

37. kolo

(Péťa, 4. 1. 2011 16:44)

37. 4.1.2011 17:00 HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 1
37. 4.1.2011 17:30 HC Vagnerplast Kladno - HC Eaton Pardubice 2
37. 4.1.2011 17:30 PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 1
37. 4.1.2011 17:30 HC BENZINA Litvínov - HC MOUNTFIELD České Budějovice 1
37. 4.1.2011 18:00 HC Kometa Brno - HC Plzeň 12929 2
37. 4.1.2011 18:10 BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel 2
37. 4.1.2011 18:30 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 1

36. kolo

(Péťa, 2. 1. 2011 11:37)

36. 2.1.2011 12:30 HC Eaton Pardubice - HC Kometa Brno 1
36. 2.1.2011 15:00 Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 1
36. 2.1.2011 15:00 HC Slavia Praha - HC Vagnerplast Kladno 1
36. 2.1.2011 16:00 HC Energie Karlovy Vary - HC BENZINA Litvínov 1
36. 2.1.2011 17:00 HC Vítkovice Steel - PSG Zlín 1
36. 2.1.2011 17:30 HC Plzeň 1929 - BK Mladá Boleslav 1
36. 2.1.2011 18:10 HC MOUNTFIELD České Budějovice - HC Sparta Praha 1

35. kolo

(Péťa, 29. 12. 2010 17:06)

35. 29.12.2010 18:10 HC Vagnerplast Kladno - HC Plzeň 1929 2

Re: 35. kolo

(Péťa, 30. 12. 2010 17:15)

35. 30.12.2010 17:30 HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno 1
35. 30.12.2010 17:30 BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 2
35. 30.12.2010 17:30 HC MOUNTFIELD České Budějovice - PSG Zlín 1
35. 30.12.2010 18:10 HC Slavia Praha - HC Eaton Pardubice 1

34. kolo

(Péťa, 28. 12. 2010 15:58)

34. 28.12.2010 17:30 HC Vítkovice Steel - HC Eaton Pardubice 1
34. 28.12.2010 17:30 HC MOUTFIELD České Budějovice - HC Kometa Brno 1
34. 28.12.2010 18:00 HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav 1
34. 28.12.2010 18:10 HC BENZINA Litvínov - HC Oceláři Třinec 1
34. 28.12.2010 18:15 HC Slavia Praha - HC Plzeň 1929 2
34. 28.12.2010 18:30 Bílí Tygři Liberec - HC Vagnerplast Kladno 1

33. kolo

(Péťa, 25. 12. 2010 23:03)

33. 26.12.2010 15:00 HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 1
33. 26.12.2010 17:00 HC Eaton Pardubice - HC Plzeň 1929 2
33. 26.12.2010 17:00 HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD České Budějovice 1
33. 26.12.2010 17:00 PSG Zlín - HC BENZINA Litvínov 1
33. 26.12.2010 17:30 HC Vagnerplast Kladno - HC Vítkovice Steel 2
33. 26.12.2010 18:40 HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec 1


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »